ای صاحب فتوا ز تو پر کارتریم با این همه مستی ز تو هُشیار تریم
تو خون کسان خوری و ما خون رزان انصاف بـده کـدام خونخوار تریم!؟
خیام

چهارشنبه، بهمن ۰۱، ۱۳۸۲

با سلام ...

دسيسه ورلد ترد سنتر قسمت هيفدهم

ميدانم که هميشه پول بود و به همين زوديها هم نخواهد رفت، اما گذشته ها پول کثيف داشتيم و پول تميز. اما چونکه امروزه پول، پول را تميز ميکند ، همه پولها کثيف شده اند.

پول، پول را تميز ميکند - قسمت اول

بنا بر تحقيقات يک کميته سنات ايالات متحده هر سال ۵۰۰ مليارد دلار غير قانونی پول وارد سيستم مالی آمريکا ميشود (۱). اين معامله چنان بزرگ هست که کنترلش، حتی سعی در کنترلش خود يک انقلاب به حساب می آيد. و وقتی ماموران اف بی آی جلوی اين معاملات غير قانونی را نميتوانند بگيرند، جای تعجب نيست که "رد پول" را در جريان فاجعه يازده سپتامبر نميتوانند و يا اجازه ندارند تعقيب کنند. و اگر هم تعقيب کنند، نخواهند توانست اسمی پيدا کنند بلکه فقط يک يا چندين شبکه توطئه آميز.

اين سيستم دارايي در هم آميخته و از هم جدا با نامهای مختلف برای شماره حسابهای بانکی، بانکها و معاملات نقدی و غير نقدی و ... و کلاه برداری های بزرگ و کوچک و ... که چنان مقدس هستند که هر نوع نگاه کج به آن از "آدم" يک "کمونيست شيطان صفت ميسازذ" و جای تعجب هم نيست که نبودن اين نگاه چپ باعث ميشود که اين سيستم زور و تزوير و سود پرور منجر به پيدايش های جانبی مثل ترور و اعتياد هم ميشود. و ما!؟ ما هم اين عوارض را بعنوان " خسارات تضمينی" (collateral damages) قبول ميکنيم. همينطور هم ملياردها دلاری که ديکتاتوران جهان که از جان مردمشان به جيب زده اند و در مکانی مطمئن بنام بانک انباشته اند، در بانکهای نامداری که در گذارش سنات آمريکا نامبرده شده اند. درين باتلاق پر از لجن هر پژوهشی بدون پشتيبانی قدرت شانسی ندارد تا چه برسد به اوقاتی که دولت آمريکا، يا هر دولتی با تمام قدرت جلوی پژوهش را بگيرد. در مورد اکثر جنايات بزرگ هم همچنين.

بدون اين تقاطع پول شوری، راهزنان مجازی زمان حال – از تروريست و قاتل، مافيای مواد مخدر، قاچاقچی اسلحه گرفته تا کلاه برداران کراواتی و عبا و عمامه داران فاسد – ارتباطشان با بقيه دنيا قطع می بود. ايمنی مالی و مراقبت و مشاهده واريض کردن به شماره حسابها و جلوگيری استفاده از پولهای کثيف ممکن هست. اما چرا جلوی اين ها را نميگيرند؟ اين سوال فقط يک جواب را ممکن ميکند: دنيای غرب توسط نمايندگان منتخب مردم اداره نميشود، بلکه حکومت هنوز دست شواليه های راهزن و چپاولگر هست.

(۱)IM HINTERHOF DER USA BRAUT SICH WAS ZUSAMMEN…

مبنی بر مقالات ماتياس بروکرز

آرمین گيله مرد

برای خوندن قسمتهای قبلی در ستون سمت چپ روی لينک دسيسه مرکز تجارت جهانی فشار دهيد!
يک سر به اين دوست بزنيد : يادداشتهای رضا اقبال که صفحه اش هک شده. اگر راه حلی ميدانيد، خبر دهيد.

0 بیان و اندیشه:

ارسال یک نظر