ای صاحب فتوا ز تو پر کارتریم با این همه مستی ز تو هُشیار تریم
تو خون کسان خوری و ما خون رزان انصاف بـده کـدام خونخوار تریم!؟
خیام

سه‌شنبه، اسفند ۱۸، ۱۳۸۳

با سلام ...

دسیسهء جهانی القاعده-بن لادن قسمت سوم

روزجهانی زن گرامی باد

گزارش سازمان دیدبان حقوق بشر در مورد آرش سیگارچی و اسمای وبنویسان دستگیر شده:
حکم غير عادلانه آرش سيگارچی : سر کوبی بی حد و مرز آزادی بيان در ايران
(...)
رای اين دادگاه اصولی ترين پايه های مقررات بين المللی و محاکمه منصفانه را پايمال کرده است.
اين دادگاه به طور غير علنی و در پشت درب های بسته و بدون حضور وکيل مدافع اين رای را
صادر کرد. حتی حضور سيگارچی در اين محاکمه مشخص نميباشد.
(...)

اعتراض به دستگیری نجمه امیدپرور

دعوت به همياری در کارناوال 8 مارس

وب نگار در بند - به اسارت محمدرضا نسب عبداللهی اعتراض کنیم

سایت خبری تحصن دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر

بیانیه جمعی از وبلاگ نویسان در دفاع از زندانیان زندان رجایی شهر
بچاپ بچاپه و سیری نداره!
ایدهء اصلی بیمه این بود که توان همگانی زیاد شود و کمکی برای عموم و جامعه باشد. اما این ایده هم مانند اکثر فنون درین جهان سرمایه سالاری کمر به خدمت سود مالی زده و به بیراه رفته و کمکی شده برای اینکه عده کمی از جامعه جیب و حساب بانکی خود را پر کنند.

چندی سال بود که بیمه ها ناله میکردن و میگفتند که ضرر میکنند، البته کارمندان حقوق و مدیران پولی هنگفت میگرفتند. تصمیم گرفته شد که پرداخت ماهیانه مردم بالا رود و اصلاحاتی شود و وقتی اصلاحات ثمر بخشید و بیمه ها دیگر ضرر نکردند، پرداختهای ماهیانه پایی بیاید.

اصلاحات به ثمر رسیدند و بیمه ها نه اینکه ضرر نکردند بلکه ملیاردها (یورو) سود هم کردند. اما پرداخت ماهیانه پایین نیامد بلکه از اول سال جاری قیمت داروها بیست و پنج درصد افزایش یافت و گفتند هنوز تصمیم نداریم درصد پرداخت را پایین بیاوریم. دولت گفت بیارید پایین و آنها گفتند نخیر. دولت گفت و آنها گفتند. دیروز بالاخره معلوم شد که چرا نمیخواستند. روئسا و مدیران شرکتهای بیمه از بس که زحمت کشیدند بخودشان لطف کردند حقوق هنگفت خود را بیشتر کردند.
بچاپ بچاپه و سیری نداره و تا وقتی که ما گوسفندوار و مورچه خصلت سر بزیر بیندازیم و به بهانه های مختلف قبول و به همین راه ادامه دهیم، تازه اشتهایشان را هم بیشتر میکنیم.
دسيسه مرکز تجارات جهانی قسمت بيست و چهار

دسیسهء جهانی القاعده-بن لادن قسمت سوم
(...)
دولت بوش با کمک دسیسهء جهانی القاعده-بن لادن قانون اساسی نیمه لغو کرد، دادگاهای ارتشی بپا کرد و جنگ براه انداخت. مانندش در نیمه اول قرن ۲۰ میلادی هم با کمک دسیسهء جهانی یهودی-بلشویکی اتفاق افتاد که ده‌ها ملیون قربانی اش شدند. هیتلر که با کمک انتخابات آزاد به قدرت رسید، اما قدرتش مطلق نبود. با کمک سازمان جاسوسی‌اش یک کمونیست هلندی را به برلین کشید و به او چنین وانمود کردند که با آتش زدن چندین ساختمان مهم در برلین انقلاب جهانی شروع خواهد شد. او سعی کرد با موادی که منقل را روشن میکنند یک ساختمان دولتی و یک قصر را آتش بزند و بعد از کمی سوختن خودبخود خاموش و یا فوری خاموش گردید. سپس با همان مواد خواست که مجلس آلمان (رایشستاگ) را آتش بزند. با اینکه فوری مردم متوجه شدند و آتشنشانی خبردار شد، سالن اصلی مجلس در عرض بیست دقیقه بطور کل سوخت و او در یک دادگاه نمایش محکوم به اعدام شد. و اینگونه رییس‌جمهور را از خطر بلشویک-یهودی ترساندند و قدرت را مطلق بدست گرفتند و دوست و دشمن و اگاه و ناآگاه را بعنوان اینکه یهود یا کمونیست هست تارومار کردند و به جان ملل دیگر افتادند تا این خطر را برطرف کنند.

در امریکا هزاران نفر بدون دادگاهی و باخبر کردن عموم دستگیر شدند. رسانه‌های عمومی از ترس اینکه به اندازه کافی میهن‌دوست نباشند در بیخبر گذاشتن مردم کمک کردند فقط یکبار صدایشان درامد چونکه ۵۲ نفر اسرائیلی هم دستگیر شدند و نیویورک تایمز (۲) فقط گفت که از لحاظ استراتژی این کار اشتباه بود، چونکه دشمن ازین اتفاق برای تبلیغات ضد یهودی استفاده خواهد کرد. قوانین جدید امنیت میهن (Homesecurity) و ضد-ترور که در مجلس تقریبا یکصدا بودن اینکه همه نمایندگان پاراگرافها را خوانده باشند، قبول شدند. رسانه، حتی سی‌ان‌ان بجای انتقاد با غرور خبردادند. طریقه عمل برای کنترل و مراقبت مردم درین قوانین ضربه‌ای به اصول قانون اساسی امریکا هست. قوانینی که جلوی ترور، مخصوصا تروری که قصد نابودی آمریکا را دارد، را نخواهند گرفت اما برای نابودی دمکراسی و آزادی در آمریکا میتواند مورد استفاده قرار گیرد. برای فرانیس بویل "Francis A. Boyle" (۳)، پروفسور حقوق بین‌المللی در الینویز، همه این عملکردهای دولت بعد از ۱۱ سپتامبر یک ضربه تروریستی به قانون اساسی و "کودتا" هست:

"سوال انتقادی فعلا فقط این هست، کی اف‌بی‌آی، سیا و ان‌اس‌اِ (۴) سروع خواهند کرد این قدرتی که تحت قانون کشور پلیسی اشکروفت (وزیر دادگستری Ashcrofts)دارند، ضد شهروندان امریکایی بکار ببرند."

ادامه دارد ...

(۲)http://www.nytimes.com/2001/11/24/opinion/24RICH.html?todaysheadlines

(۳)http://www.globalresearch.ca/articles/BOY111B.html

(۴)National Security Agency


توجه توجه

پیشنهادی از طرف این دوست شده بود که هر هفته نامی برای وبلگهایمان انتخاب کنیم. اگر دوستان دقت کردند هفته پیش "آزادی بیان" بود و اینهفته "حذف مجازات اعدام"

0 بیان و اندیشه:

ارسال یک نظر